Haber

İzmit’te İstiklal Caddesi’nde ikinci etap başlıyor

KOCAELİ (İGFA) – Kentin daha çağdaş bir hale gelmesi için uğraş harcayan İzmit Belediyesi, kent merkezindeki Fethiye Caddesi ve yan yolları, İstiklal Caddesi Fethiye kısmı, Acısu, Rauf Orbay ve Cebesoy Sokağın akabinde bir caddeyi daha çağdaş hale getirecek.

Karabaş Mahallesi İstiklal Caddesi’nin BELSA Plaza tarafından başlayıp Sanayi Meslek Lisesi istikametine devam eden ikinci etabında hazırlıklar başladı. İzmit Belediye Lider Yardımcısı Emirşah Torun, Basın Danışmanı Cem Şakoğlu, Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Lideri Murat Öztürk süreç hakkında esnafa bilgi verdi.

ESNAFTAN PROJEYE TAM DAYANAK GELDİ

Bölge esnafını ziyaret eden İzmit Belediyesi heyeti, esnafın taleplerini dinledi. Çalışmalar sırasında esnafın mağduriyet yaşamaması ismine ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen İzmit Belediyesi yöneticilerine esnaftan tam dayanak geldi. Rauf Orbay ve Cebesoy Sokağın estetik görünüme kavuşmasından mutlu olduklarını söz eden bölge esnafı, kendi sokaklarındaki çalışmalar için İzmit Belediyesi gruplarına takviye vereceklerini tabir etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu