Haber

Milletvekili Şahin Tin, 28 Mayıs için Denizli’yi karış karış gezmeye devam ediyor.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 14 Mayıs seçimlerinin ardından Çivril ve Baklan ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Şahin Kalay; Denizli’mizden büyük Türk zaferi için liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a daha güçlü destek talep ediyoruz” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 14 Mayıs seçimlerinin ardından çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. cin seçimi için ziyaretine devam eden Milletvekili Şahin Tin, Çivril ve Baklan ilçelerinde vatandaşlarla görüşmeye geldi. Milletvekili Şahin Tin, yoğun bir seçim sürecinin ardından Cumhurbaşkanlığı ikinci turu için saha çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Sevgili hemşerilerimizin teveccühüne layık olmak için hayat maratonunda mücadelemizi sürdürüyoruz. üstlendiğimiz görevin hakkını vermektir.Güvenleri için hemşerilerimize teşekkür ederim.2012’de açık farkla önde bitirdiğimiz Cumhurbaşkanlığı seçimini de inşallah büyük bir demokrasi sınavını başarı ile tamamlamayı nasip ederiz. 14 Mayıs’ta ikinci turda oy oranı daha yüksek” dedi.

“Türk Yüzyılına Doğru Emin Adımlarla İlerliyoruz”

Milletvekili Şahin Tin, Türkiye’nin geleceği için büyük hayalleri olduğunu belirterek, “Milletimiz güçlü Türkiye yolculuğumuzda bizi hiç yalnız bırakmadı. Girdiğimiz her seçimde milletimizin büyük teveccühünü gördük, desteğini aldık. Milletimizden aldığımız desteğe ve inanca layık olabilmek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çok çalıştık. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu